• Список заявленных пилотов на 3-й этап

    Список заявленных пилотов на 3-й этап Чемпионата Украины по гонкам на ускорение drag-racing (29-30 июня, Полтава, AdrenalinFest.

     

    «AdrenalinFest»

    ІІІ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

    З ГОНОК НА ПРИСКОРЕННЯ 2013

     

    Список заявлених екіпажів

     

     

    ПП

    Команда / Учасник

    Пілот

    Місто

    Авто

    Клас

    1

    DYNATEK-UA
    БАЖЕНОВ Євген

    БАЖЕНОВ Євген

    Дніпропетровськ

    Volkswagen
    Scirocco

    СтритFWD

    2

     

    ГУЛЬКО Олег

    Вінниця

    Seat
    IBIZA

    СтритFWD

    3

    ЛИСИЙ Вадим

    КОЗАЧЕНКО Віталій

    Суми

    ВАЗ
    2108

    СтритFWD

    4

    КОСТІН Андрій

    КОНСТАНТІНОВ Євген

    Харків

    Volkswagen
    Golf

    СтритFWD

    5

    КОСТІН Андрій

    КУШНАРЬОВ Дмитро

    Харків

    ВАЗ
    2119

    СтритFWD

    6

    OpelClub
    МIРЗОЯН Вадим

    МIРЗОЯН Вадим

    Кривий Ріг

    Opel
    Bertone

    СтритFWD

    7

    МУХІН Вячеслав

    МУХІН Вячеслав

    Харків

    Skoda
    Octavia

    СтритFWD

    8

     

    П’ЯТИСОЦЬКИЙ Дмитро

    Харків

    ВАЗ
    21154

    СтритFWD

    9

     

    ПЕТРЕНКО Олексій

    Суми

    Volkswagen
    Golf 2 GTI

    СтритFWD

    10

    КОСТІН Андрій

    ПОПОВ Віктор

    Харків

    Opel
    Kadett

    СтритFWD

    11

    OpelClub
    САРКІЦ Павло

    САРКІЦ Павло

    Верхньодніпровськ

    Opel
    Vectra

    СтритFWD

    12

     

    КОБЗЕВ Андрiй

    пгт. Солоницевка

    BMW
    318

    СтритRWD

    13

    /// M collective
    КРАВЧЕНКО Юрій

    КРАВЧЕНКО Юрій

    Харків

    BMW
    320

    СтритRWD

    14

    Amag
    МАРТИНЕНКО Єгор

    МАРТИНЕНКО Єгор

    Дніпропетровськ

    ВАЗ
    2107

    СтритRWD

    15

    КОСТІН Андрій

    НІКОЛАЄНКО Максим

    Харків

    BMW
    М3

    СтритRWD

    16

     

    УРДЗІК Руслан

    Полтава

    Chevrolet
    camaro SS

    СтритRWD

    17

    КОРЯКА Ігор

    БІЛИК Сергій

    Київ

    Subaru
    Impreza WRX

    СтритAWD

    18

    БІЛОГУБЦЕВ Дмитро

    БІЛОГУБЦЕВ Дмитро

    Полтава

    Subaru
    Impreza

    СтритAWD

    19

    Topspeed

    ЗАРГАНА Дмитро

    Донецьк

    Nissan
    GTR

    СтритAWD

    20

    КОРЯКА Ігор

    КОРЯКА Iгор

    Київ

    Subaru
    Impreza

    СтритAWD

    21

     

    ФЕТЮХІН Михайло

    Київ

    Mitsubishi
    Evolution

    СтритAWD

    22

     

    ВЛЕЗЬКО Руслан

    Белгород

    Toyota
    mr2

    ПроRWD

    23

     

    НЕЧУХРАЙ Костянтин

    Белгород

    ВАЗ
    2107

    ПроRWD

    24

     

    КАПУСТИН Дмитро

    Белгород

    Nissan
    skyline

    ПроAWD

    25

    Topspeed

    КРАВЧЕНКО Андрій

    Донецьк

    Nissan
    Skylinegtr

    ПроAWD